Zioła

Co to są zioła?

Do ziół zaliczamy jednoroczne i dwuletnie rośliny zielne oraz niektóre drzewa, krzewy, byliny czy warzywa. To bardzo zróżnicowana grupa roślin, charakteryzująca się tym, że posiadają związki chemiczne, które wpływają na metabolizm człowieka oraz pozyskuje się z nich surowce do wyrobów zielarskich. Zioła nie tylko pięknie wyglądają, ale również służą w kuchni jako przyprawy, w domowej apteczce jako środki lecznicze, używane są w aromaterapii. Łatwe w uprawie zdobią ogrody, balkony, a także kuchenne parapety.

Zioła 2024

Nasza oferta ziół na rok 2024 zawiera ok 270 różnych gatunków roślin. Okres sprzedaży ziół w naszym ogrodnictwie rozpoczyna się w kwietniu i trwa do końca maja. Oferowane rośliny sprzedajemy w formie gotowego wyrobu doniczkowego.

Każda z naszych roślin posiada na doniczce użyteczną etykietę, odporną na wodę i promieniowanie UV.  Znajdują się na niej podstawowe informacje o danej roślinie oraz kod kreskowy wykorzystywany w systemach kasowych. Na etykiecie znajduje się również paszport rośliny, który jest świadectwem przeprowadzonych kontroli zdrowotności.

Klientom hurtowym udostępniamy specjalne etykiety, ułatwiające dalszą odsprzedaż zakupionych roślin. Etykiety te są odporne na warunki atmosferyczne oraz zawierają podstawowe informacje o roślinie oraz jej kolorowe zdjęcie.

Polecane produkty:

Melisa lekarska

Melissa officinalis

Oregano ostre

Origanum vulgare Diabolo

Cząber górski

Satureja montana

Mięta grejpfrutowa

Mentha piperita Grapefruit

Tymianek kulisty

Thymus vulgaris Fredo

Szałwia lekarska

Salvia officinalis
Berggarten Blau

Zimotrwały rozmaryn lekarski

Rosmarinus officinalis
Blue Winter

Stewia

Stevia rebaudiana
Sweet Leaf

Mięta imbirowa

Mentha gracilis
Ginger

Mięta ananasowa

Mentha suaveolens
Pineapple

Kocanka włoska

Helichrysum italicum
Tall

Bazylia

Ocimum hybrida
Blue

Pietruszka kędzierzawa

Petroselinum crispum
Grandeur

Poznajmy się

Napisz lub zadzwoń do nas. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, a także doradzimy w doborze idealnego rozwiązania dla Ciebie
Scroll to Top

Nasza strona używa plików cookie dla poprawy funkcjonowania witryny. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na pliki cookie. Polityka Prywatności