Hortensje i budleje

Co to są hortensje i budleje?

Hortensje to rośliny wieloletnie, należące do niskich krzewów z rodziny hortensjowatych. Walory estetyczne kwalifikują je jako rośliny ozdobne, a piękne liście oraz bujne kwiatostany cieszą się wielką popularnością nie tylko w ogrodach, ale również na balkonach i tarasach. Kwitną od czerwca aż do jesieni, a na wyjątkowy kolor kwiatów można wpłynąć poprzez odpowiedni odczyn gleby. Hortensje najlepiej rosną w słońcu i półcieniu, lubią wilgotny i łagodny klimat oraz żyzną, przepuszczalną glebę.

Budleje Dawida, inaczej omżyny, to wieloletnie krzewy z rodziny trędownikowatych. Piękne, bujne kwiatostany o niezwykłym zapachu wabią motyle dlatego potocznie nazywane są „motylim krzewem”. Budleje lubią słoneczne stanowiska osłonięte przed wiatrem.

Hortensje i budleje 2024

Nasza oferta hortensji i budlei na rok 2024 zawiera ok 110 różnych gatunków roślin. Okres sprzedaży hortensji i budlei w naszym ogrodnictwie rozpoczyna się w czerwcu i trwa do końca września. Oferowane rośliny sprzedajemy w formie gotowego wyrobu doniczkowego.

Każda z naszych roślin posiada na doniczce użyteczną etykietę, odporną na wodę i promieniowanie UV.  Znajdują się na niej podstawowe informacje o danej roślinie oraz kod kreskowy wykorzystywany w systemach kasowych. Na etykiecie znajduje się również paszport rośliny, który jest świadectwem przeprowadzonych kontroli zdrowotności.

Klientom hurtowym udostępniamy specjalne etykiety, ułatwiające dalszą odsprzedaż zakupionych roślin. Etykiety te są odporne na warunki atmosferyczne oraz zawierają podstawowe informacje o roślinie oraz jej kolorowe zdjęcie.

Polecane produkty:

Budleja Dawida

Budlleja davidii
Butterfly Candy Little Lila

Budleja Dawida

Budlleja davidii
Butterfly Candy Little Pink

Budleja Dawida

Budlleja davidii
Butterfly Candy Little Ruby

Budleja Dawida

Budlleja davidii
Butterfly Candy Little White

Budleja Dawida

Buddleja davidii
Butterfly Candy Little Purple

Budleja Dawida

Buddleja davidii
Butterfly Candy Little Sweetheart

Poznajmy się

Napisz lub zadzwoń do nas. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, a także doradzimy w doborze idealnego rozwiązania dla Ciebie
Scroll to Top

Nasza strona używa plików cookie dla poprawy funkcjonowania witryny. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na pliki cookie. Polityka Prywatności