O nas

Ogrodnictwo Speyer

Jesteśmy rodzinną firmą działającą od 1966 roku, założoną przez Henryka i Marię Speyer. Henryk Speyer w latach 60-tych zajmował się stawianiem szklanych obiektów, brał udział w pracach budowlanych Palmiarni Poznańskiej. To on wybudował pierwsze szklarnie w naszym ogrodnictwie, w których wraz z żoną zaczęli produkcję ciętych kwiatów takich jak gerbery, goździki, frezje, anturium. Z biegiem lat poszerzaliśmy ofertę kwiatów doniczkowych, które finalnie zastąpiły produkcję kwiatów ciętych.

Posiadane przez nas wielopokoleniowe doświadczenie w produkcji doniczkowych roślin ozdobnych jest gwarancją najwyższej jakości oferowanych kwiatów. Specjalizujemy się w produkcji bylin wieloletnich, ziół, hortensji, roślin balkonowych oraz bratków i chryzantem.

Sprzedaż hurtową wyprodukowanych roślin prowadzimy na terenie Wielkopolskiej Gildii Rolno-Ogrodniczej S.A. (WGRO S.A.) w Poznaniu na stanowisku 202 (hala K2, poziom -1) oraz na obszarze naszego ogrodnictwa. Ogrodnictwo zlokalizowane jest na osiedlu Szczepankowo w Poznaniu, zaledwie 3 km od WGRO S.A. na Franowie. Natomiast sprzedaż detaliczna odbywa się wyłącznie w pawilonie wystawowym zlokalizowanym na terenie naszego ogrodnictwa.

Nasza misja

Naszą misją jest produkowanie wysokiej klasy, starannie wyselekcjonowanych roślin ozdobnych, które tworzą ogrody oraz ubogacają balkony i tarasy.

Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu z nami. Z miłą chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Scroll to Top

Nasza strona używa plików cookie dla poprawy funkcjonowania witryny. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na pliki cookie. Polityka Prywatności