Chryzantemy

Co to są chryzantemy?

Chryzantemy, inaczej złocienie, to rośliny z grupy astrowatych. To jedne z najpopularniejszych roślin, kwitnących jesienią aż do pierwszych przymrozków. Odmiany chryzantemy wielkokwiatowej kojarzone są głównie ze świętem zmarłych, ale gatunki średniokwiatowe oraz drobnokwiatowe cieszą się popularnością w jesiennych aranżacjach zdobiących ogrody, tarasy, budynki oraz restauracje i parki.

Chryzantemy 2024

W naszej ofercie znajdą Państwo bogatą gamę kolorów chryzantem doniczkowych wielkokwiatowych oraz średniokwiatowych dostępnych od połowy do końca października. Oferowane rośliny sprzedajemy w formie gotowego wyrobu doniczkowego.

Każda z naszych roślin posiada na doniczce użyteczną etykietę, odporną na wodę i promieniowanie UV.  Znajdują się na niej podstawowe informacje o danej roślinie oraz kod kreskowy wykorzystywany w systemach kasowych. Na etykiecie znajduje się również paszport rośliny, który jest świadectwem przeprowadzonych kontroli zdrowotności.

Pobierz Katalogi 2024

Galeria

Poznajmy się

Napisz lub zadzwoń do nas. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, a także doradzimy w doborze idealnego rozwiązania dla Ciebie
Scroll to Top

Nasza strona używa plików cookie dla poprawy funkcjonowania witryny. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na pliki cookie. Polityka Prywatności