Bratki

Co to są bratki?

Bratek to potoczna nazwa rośliny zwanej fiołkiem (Viola) z rodziny fiołkowatych. Występuje bardzo dużo odmian bratka ogrodowego, które różnią się między sobą kolorem, pokrojem oraz kształtem kwiatostanu. Są to rośliny dwuletnie, które w pierwszym roku tworzą rozetę liściową, a w drugim roku obficie kwitną. Bratki są odporne na chłód, więc przymrozki im nie zaszkodzą, dzięki temu można się cieszyć pięknymi, jaskrawymi kwiatami od bardzo wczesnej wiosny.

Bratki 2024

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór kolorystyczny bratków oraz bratków drobnokwiatowych, do obsadzania donic i rabat. Oferowane rośliny sprzedajemy w formie gotowego wyrobu doniczkowego w pojemnikach P9 o średnicy 9 cm, jak również w ozdobnych, kolorowych amplach o średnicy 25 cm i pojemności 5l. Bratki dostępne są w sprzedaży od początku marca do połowy kwietnia.

Każda z naszych roślin posiada na doniczce użyteczną etykietę, odporną na wodę i promieniowanie UV.  Znajdują się na niej podstawowe informacje o danej roślinie oraz kod kreskowy wykorzystywany w systemach kasowych. Na etykiecie znajduje się również paszport rośliny, który jest świadectwem przeprowadzonych kontroli zdrowotności.

Pobierz Katalogi 2024

Poznajmy się

Napisz lub zadzwoń do nas. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, a także doradzimy w doborze idealnego rozwiązania dla Ciebie
Scroll to Top

Nasza strona używa plików cookie dla poprawy funkcjonowania witryny. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na pliki cookie. Polityka Prywatności